Informačné systémy

Systém hliníkových profilov CLASSIC

CLASSIC – modulový systém pozostávajúci z obojstranných profilov v rozmanitých rozmeroch s mnohonásobnými drážkami pre vkladanie informačných tabuliek, kým druhá strana reklamy je hladká. Môžete skonštruovať klasickú a úhľadnú reklamu výlučne z profilov Classic, ale tiež v kombinácii s posuvnými modulmi alebo klik systémom s magnetickým povrchom v rozličných kombináciách so systémom Convexa.

 

Systém hliníkových profilov CONVEXA

Systém hliníkových profilov CONVEXA spolu s príslušenstvom umožňuje výrobu informačných tabúľ od najmenších až po veľkorozmerné formáty. Vďaka rôznym šírkam profilov v kombinácii so zvolenými dĺžkami poskytuje širokú variabilitu pri výrobe informačných systémov.
Profily CONVEXA nájdu využitie v interiéroch ako menovky na stoloch, menovky pri dverách, smerové orientačné tabule, , informačné tabule vo vestibuloch a chodbách verejných inštitúcií, zdravotníckych zariadení, hotelov, obchodných centier a na mnohých ďaľších miestach.
Profily sú dodávané v dĺžke 3m, v povrchovej úprave natur hliník, eloxovaný hliník, zlatá farba.

Systém ukazovateľov RINGO

Systém profilov RINGO slúži na výrobu exteriérových informačných a reklamných totemov. Ako podkladová plocha sa využívajú hliníkové panely v rôznych šírkach v kombinácii s hliníkovými kompozitnými doskami. Vďaka dĺžke profilu 6100mm sa sytém vyznačuje vysokou variabilitou rozmerov. Hliníkové profily sú dodávené v kvalite EN AW6060-T6 v natur prevedení alebo povrchovej úprave eloxovaním alebo lakovaním /RAL9010/.

Systém ukazovateľov QUATTRO

Systém profilov QUATTRO slúži na výrobu exteriérových informačných a reklamných totemov. Ako podkladová plocha sa využívajú hliníkové panely v rôznych šírkach v kombinácii s hliníkovými kompozitnými doskami. Vďaka dĺžke profilu 6100mm sa sytém vyznačuje vysokou variabilitou rozmerov. Hliníkové profily sú dodávené v kvalite EN AW6060-T6 v natur prevedení alebo povrchovej úprave eloxovaním alebo lakovaním / RAL9010/.

Systém ukazovateľov ELLIPS

Systém profilov ELLIPS slúži na výrobu exteriérových informačných a reklamných totemov. Ako podkladová plocha sa využívajú hliníkové panely v rôznych šírkach v kombinácii s hliníkovými kompozitnými doskami. Vďaka dĺžke profilu 6100mm sa sytém vyznačuje vysokou variabilitou rozmerov. Hliníkové profily sú dodávené v kvalite EN AW6060-T6 v natur prevedení alebo povrchovej úprave eloxovaním alebo lakovaním / RAL9010/.

Informačný exteriérový systém PERVIA

Systém informačných profilov PERVIA sa využíva v mestách, obciach, obchodných centrách vo forme smerových tabúľ. ktoré napomahájú lepšej a rýchlejšej orientácii návštevníkov.
Skladá sa z nosného hliníkového profilu kruhového prierezu/ priemer 48 alebo 60mm/, na ktorý sa pomocou príslušenstva upevňujú jednotlivé smerové tabule. Vďaka dĺžke profilov 6100mm a a rôznym šírkam profilov/100,150,200mm / sa systém vyznačuje vysokou variabilitou. Hliníkové profily sú dodávené v kvalite EN AW6060-T6 v natur prevedení alebo lakované v povrchovej úprave RAL9010.