Napínacie systémy

EasySign

Systém profilov a príslušenstva určený pre výrobu veľkorozmerných reklamných pútačov. Čelo je tvorené plexisklom. Prednosťou systému Easy sign je možnosť vyklopenia prednej časti, čo umožňuje jednoduchý a rýchly servis.

EasyFlex CLASSIC

Systém profilov a príslušenstva určený pre výrobu veľkorozmerných banerových reklamných pútačov. Profily sú určené na výrobu jednostranných i obojstranných reklám.
Celková hĺbka reklamného boxu je 250mm.

EasyClip

Systém profilov a príslušenstva určený pre výrobu rôznych tvarov banerových reklamných pútačov (ovál, kruh, samostatné písmená a znaky)
Profily sú určené na výrobu jednostranných reklám.

EasyFacia LIGHT

Systém profilov a príslušenstva určený pre výrobu svetelných banerových reklamných pútačov. Profily sú určené na výrobu jednostranných reklám do výšky 1300mm.
Celková hĺbka reklamného boxu je 200mm.

EasyFacia

Systém profilov a príslušenstva určený pre výrobu veľkorozmerných banerových reklamných pútačov. Profily sú určené na výrobu jednostranných reklám , atík čerpacích stníc, supermarketov atď.
Celková hĺbka reklamného boxu je 250mm.

BillboardFlex

Systém profilov a príslušenstva určený hlavne pre výrobu nesvetelných banerových reklamných pútačov.
Celková hĺbka reklamného boxu je 105 mm.

CONNECTA

Systém hliníkových profilov okrúhleho tvaru spolu s možnosťou príslušenstva. Umožňuje vytvorenie pevného rámu na uchytenie reklamného banera.

MediaFlex

Ultratenký systém profilov a napínacích blokov umožňuje uchytenie reklamného baneru priamo na stenu. Ako reklamne médium sú používané textílie alebo PVC fólie.

Používa sa v interiéri, ako jednostranný nesvetelný nosič reklamy. Taktiež sa vhodnou grafikou dá zmeniť vzhľad interiéru.

KEDER

Systém jednoduchých profilov a komponentov pre závesné a napínacie systémy. Ako reklamné médium sa používajú textílie, PVC fólie a iné materiály. Použitie v interiéri i v exteriéri, jednostranne aj obojstranne.