Plagátovacie rámy

SnapFrame 20ST / 20SEC / C-20 / 25SL

Výmenný rámový systém. Vďaka ľahkej manipulácii je možné plagáty rýchlo a jednoducho vymeniť. Profily sú dodávané šírkach 20 – 25mm v rôznom dizajnovom vyhotovení. Štandartne dodávaná povrchová úprava je natur alebo elox. Na požiadanie dodávame profily i v inom farebnom prevedení Profily typu SEC sa dajú otvárať pomocou špeciálneho kľuča. Všetky profily môžu byť zrezané do uhla, pre niektoré typy sú k dispozícii oblé plastové rohy.

SnapFrame 32ST / 32SL / 32SEC

Výmenný rámový systém. Vďaka ľahkej manipulácii je možné plagáty rýchlo a jednoducho vymeniť. Profily sú dodávané šírke 32 mm v rôznom dizajnovom vyhotovení. Štandartne dodávaná povrchová úprava je natur alebo elox. Na požiadanie vieme dodať profily i v inom farebnom prevedení Profily typu SEC sa dajú otvárať pomocou špeciálneho kľuča. Všetky profily môžu byť zrezané do uhla, pre niektoré typy sú k dispozícii oblé plastové rohy.

SnapFrame 45SL / 45SEC

Výmenný rámový systém. Vďaka ľahkej manipulácii je možné plagáty rýchlo a jednoducho vymeniť. Profily sú dodávané šírke 45mm v rôznom dizajnovom vyhotovení. Štandartne dodávaná povrchová úprava je natur alebo elox. Na požiadanie dodávame profily aj v inom farebnom prevedení. Profily typu SEC sa dajú otvárať pomocou špeciálneho kľuča. Všetky profily môžu byť zrezané do uhla, pre niektoré typy sú k dispozícii oblé plastové rohy.

PosterGrip

PosterGrip systém je vhodný na bezpečné uchytenie veľkoplošných plagátov, plnofarebných reklaných bannerov, špeciálnych ponúk, cenníkov atď. Využíva sa na miestach, kde je potrebná rýchla a ľahká výmena materiálov.

PosterClamp

PosterClamp systém je navrhnutý na bezpečné uchytenie veľkoplošných plagátov, plnofarebných reklamných bannerov, špeciálnych ponúk, cenníkov atď. Využíva sa na miestach, kde je potrebná rýchla a ľahká výmena vizuálov.

FrameLight 20 / 30

Systém Frame Light sa skladá zo série profilov a príslušenstva na výrobu ultratenkých svetelných panelov určených pre použitie v interiéry. Tieto svetelné boxy je možné vyrobiť v jednostrannom alebo obojstrannom prevedení. Ľahká manipulácia s profilom umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu plagátov alebo fotografií.
Na nasvietenie plochy sa využíva špeciálne dizajnovaný akrylát so schopnosťou nasvietiť plochu po hrane. V závislosti od výberu profilu je možné použiť akrylát v hrúbke 5, 8,10 alebo 12mm. Na podsvietenie sa využívajú TL žiarivky v priemere 16mm

FrameLed

Systém Frame led tvoria profily a príslušenstvo na výrobu ultratenkých svetelných panelov. Využitie nájde v interiéri i exteriéri. Na nasvietenie plochy sa využíva špeciálne dizajnovaný akrylát so schopnosťou nasvietenia plochy po hrane.

EdgeLight 45

Systém Edge Light 45 sa skladá zo série profilov a príslušenstva na výrobu jednostranných alebo obojstranných svetelných rámov s hĺbkou 45mm Ľahká manipulácia s profilom umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu posterov alebo fotografií. Na nasvietenie plochy sa využíva špeciálne dizajnovaný akrylát so schopnosťou nasvietiť plochu po hrane. Na podsveitenie sa využívajú TL žiarivky v priemere 16mm.

NeoxLed 15/25

Systém hliníkových profilov a príslušenstva určený na výrobu informačných orientačných tabúľ. Nosičom je plexisklo po hrane nasvietené LED diódami.

 

Neox LUNA / QUADRA

Systém profilov pre určených k výrobe svetelných displejov.
Profily môžu mať oblý / LUNA/ alebo moderný, pravuhlý tvar / QUADRA/. Reklamnú plochu tvorí 8mm hrubé plexisklo.